Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupę Axell w Polsce tworzą spółki: Axell Logistics, Axell Employment i Axell Financial. Firma założona w Holandii w 1932 roku przez rodzinę Timmermans jest obecna w Polsce od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w obszarze logistyki, usług HR i księgowości.

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

    Obowiązki:

    • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,
    • dekretacja i księgowanie dokumentów,
    • rozliczanie podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK,
    • udział w procesie zamykania miesiąca,
    • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS i NBP,
    • kontrola sprzedaży (data sprzedaży, kompletność, wystawianie faktur sprzedaży na usługi dla spółek z Grupy),
    • utrzymywanie kompletności w dokumentacji klientów (weryfikowanie brakujących umów, aneksów, uchwał itp.),
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
    • przygotowywanie płatności i ich rozliczanie, księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie rozrachunków.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie rachunkowości,
    • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustaw o rachunkowości oraz umiejętności ich praktycznego stosowania,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki prawa handlowego (branża logistyczna),
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu ENOVA.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
    • możliwość współtworzenia środowiska pracy,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy,
    • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego,
    • przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy.

    Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

    bottom