Oferta pracy

Księgowa / Księgowy (obszar rozliczeń)

x-kom sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikujesz dokumenty oraz odpowiadasz za księgowanie operacji (koszty, sprzedaż, zakupy).

  • Kontrolujesz rozrachunki z kontrahentami oraz uzgadniasz salda.

  • Przygotowujesz faktury oraz pozostałe dokumenty kosztowe do płatności.

  • Księgujesz wyciągi bankowe i rozliczasz przelewy (alokacja wpłat).

  • Odpowiadasz za działania związane z zamknięciem okresów rozliczeniowych. Nadzorujesz integralność danych, analizujesz oraz uzgadniasz konta, wyjaśniasz niezgodności.

  • Pracujesz z dokumentami w obiegu elektronicznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse) oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości.

  • Wiedza: Znajomość praktycznych zasad księgowości oraz przepisów podatkowych.

  • Narzędzia: Mile widziane doświadczenie w pracy z programami ERP – np. Comarch Optima oraz Dynamics AX. Znajomości praktyczna Word i MS Excel.

  • Komunikacja i umiejętność pracy zespołowej: Lubisz rozmawiać z ludźmi, potrafisz wysłuchać innych i wczuć się w ich sytuację, co przekłada się na zgraną pracę zespołową.

  • Samodzielność: W swoje działania wkładasz dużo zaangażowania i pracy, umiesz działasz sprawnie i potrafisz podejmować samodzielne decyzje.

  • Terminowość i skrupulatność: pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki – te cechy pomogą Ci dobrze zorganizować swoją pracę.

  • Analityczne myślenie: Umiesz szybko adaptować się do zmian i nowych warunków. Zadajesz odpowiednie pytania, żeby pozyskać niezbędne informacje oraz potrafisz wyciągać wnioski.

  • Ambicja i rozwój: lubisz zdobywać nowe doświadczenia, ciągle zwiększać swoje umiejętności.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: Tworzymy ponad 30 – osobowy zespół księgowy, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Miejsce pracy: biuro w Częstochowie ul. Bojemskiego 25.

  • Elastyczne godziny pracy: pracuj 8 h dziennie, godziny w których wszyscy jesteśmy dostępni dla siebie i innych to 9 - 15.

  • Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Zatrudnienie: Umowa o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne