Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ZORTRAX SA

Księgowa/Księgowy

ZORTRAX SAO firmie

  • Lubelska 34, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZORTRAX SA

Lubelska 34

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu (kraj i zagranica)

  • Księgowanie importu towarów

  • Obsługa systemu do obiegu dokumentów/faktur zakupowych

  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań do GUS, NBP

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • Księgowanie wyciągów bankowych (PLN i walutowych)

  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (co najmniej średnie ekonomiczne)

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • Znajomość zagadnień WDT, WNT, import, eksport

  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo - finansowych (znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

ZORTRAX SA

Technologia druku 3D to jedna z branż, które prężnie działają pomimo niepewnej sytuacji wynikającej z kryzysu związanego z SARS-COV-2. W związku z rozwojem globalnej siatki naszych partnerów, szukamy charyzmatycznej i odpowiedzialnej osoby, która dołączy do naszego działu sprzedaży.

Poszukujemy osoby biegle posługującej się językiem angielskim również w zakresie technicznym. Obsługujemy wielu partnerów z różnych zakątków Świata dlatego jeżeli znasz dodatkowy język: francuski, niemiecki, hiszpański, chiński na pewno będziesz miał okazję wykorzystać go w praktyce.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy stacjonarnie oraz zdalnie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

co to?