Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy

APC PRESMET Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APC PRESMET Sp. z o.o.

Oświecimska 122H

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży towarów,
  • księgowanie dokumentów kosztowych zgodnie z przepisami VAT oraz CIT,
  • pomoc w uzgadnianiu rejestrów VAT,
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków, uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie przelewów bankowych krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3-lata (oferty bez doświadczenia nie będą brane pod uwagę)
  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
  • znajomość przepisów podatkowych i zagadnień księgowych,
  • komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dobra znajomość programów Excel i Word,
  • znajomość programu Sage Symfonia – mile widziana.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Pomimo krótkiego okresu działalności jako samodzielna firma, załoga APC PRESMET posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie dennic, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju aparatury ciśnieniowej wyniesione z wcześniejszego okresu swojej działalności.

Doświadczenie oraz nieustannie doskonalone wysokie kwalifikacje pracowników są gwarancją wysokiej jakości produktów firmy jak i terminowości zleceń. Kadra APC PRESMET jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę zarówno w zakresie wykonawstwa jak i montażu produkowanych elementów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 77 40 20 027 lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Księgowa/Księgowy, Oświecimska 122H, Opole