Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Snop Automotive Opole Sp. z.o.o.,O firmie

3 5006 500 brutto / mies.
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Snop Automotive Opole Sp. z.o.o.,

Oświecimska 122E

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie, płatności z dostawcami i odbiorcami , przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Analiza kont rozrachunkowych z odbiorcami i dostawcami, uzgadnianie bieżące, miesięczne, kwartalne i roczne stanu otwartych pozycji należności i zobowiązań, raportowanie w tym zakresie do centrali

  • Przygotowanie danych i udział w planowaniu wpływów i wydatków pieniężnych / cash flow / miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości do NBP

  • Rozliczaniem delegacji pracowniczych: krajowe i zagraniczne, rozliczanie kart płatniczych i kredytowych

  • Wsparcie w prowadzeniu rejestru środków trwałych

  • Udział w pracach zamknięcia miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne, mile widziane wykształcenie wyższe o specjalizacji rachunkowość

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość zasad rachunkowych oraz przepisów podatkowych VAT i CIT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość Excela

Mile widziane

  • 2-3 letnie doświadczenie w księgowości

  • Znajomość programów ERP

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Tower International Europa została przejęta przez francuską grupę SNOP Dunois (FSD) i obecnie działa pod nazwą Snop Automotive.

Snop Automotive jest producentem elementów konstrukcyjnych i części karoserii dla przemysłu motoryzacyjnego.

Obecnie Grupa FSD zatrudnia ponad 9 000 osób i ma 40 zakładów produkcyjnych w 14 krajach.

Przewiń do profilu firmy