Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

KLM - ENERGIA sp. z o.o.

  • Ostróda

    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osobę na stanowisko Głównego Księgowego.

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska,

min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

skrupulatność, orientacja na szczegóły,

dobra organizacja pracy, samodzielność w organizacji pracy

zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) oraz programów księgowych Subjekt, Rewizor,

komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy

monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa.

wielozadaniowość

wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

 prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (ustawa o rachunkowości i prawie podatkowym)

potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

naliczanie listy płac, ZUS

współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS,)

sporządzenie deklaracji ZUS (rozliczeniowe, zgłoszeniowe)

dokumentacja dot. zwolnień lekarskich, zasiłków

przygotowywanie umów o pracę dla pracowników

księgowanie dokumentów (faktury sprzedaży, zakupu, lp, wyciągi bankowe, rk)

weryfikacja rozrachunków - na kontach księgowych

rozliczenie podatków - deklaracje VAT, CIT, PIT,

bilanse, sprawozdania finansowe

dokonywanie płatności, ewentualnie

raportowanie GUS

rozliczanie inwestycji

To oferujemy

Oferujemy:

stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym

możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego

pracę w miłej atmosferze

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość dostosowania godzin pracy

O nas

Firma KLM Energia Sp. z o.o. powstała w 2007 roku i zajmuje się działalnością przetwórczą . Zakład produkcyjny znajduje się w Smykówku, położonym w malowniczym powiecie ostródzkim w województwie warmińsko-mazurskim.

Jesteśmy producentem rzepakowych kwasów tłuszczowych oraz gliceryny rafinowanej. Nasz zakład rocznie produkuje 2,5 tyś. ton rzepakowych kwasów tłuszczowych oraz 6 tyś ton gliceryny destylowanej.