Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

"Ostróda Yacht" Sp. z o.o.

  • Ostróda

    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Terminowe i poprawne ujmowanie dokumentów w księgach rachunkowych w ramach powierzonego obszaru,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień danych w oparciu o zapisy na kontach księgowych,

  • Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych,

  • Uzgadniania sald z kontrahentami,

  • Komunikacja i współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia),

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów z zakresu podatku VAT,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Odpowiedzialność i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Rzetelność, systematyczność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,

  • Wsparcie w procesie wdrożenia w zadania,

  • Szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków,

  • Pakiet opieki medycznej.