Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Biovena Sp. z o.o.

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego w oparciu o obowiązujące przepisy

  • Weryfikacja poprawności danych na dokumentach księgowych

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych oraz korekt

  • Analiza i weryfikacja kont rozrachunkowych

  • Współpraca z zespołem w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego w obszarze rachunkowości i finansów

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomości zasad fakturowania

  • Znajomości obsługi komputerowych programów finansowo- księgowych

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Doświadczenia w pracy w księgowości- min.3 lata (pełna księgowość)

  • Dokładności, sumienności i dobrej organizacji pracy własnej,

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazną i sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy

Centrum Medyczne Biovena to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół księgowy.

Przewiń do profilu firmy