Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

FHFC Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, Macierzysz (pow. warszawski zachodni), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Nasza firma działa na rynku od ponad 5 lat i jest jedną z największych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce. Liczba pracowników w tym czasie osiągnęła poziom kilkudziesięciu osób i stale się powiększa. Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie. W chwili obecnej, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która zasili zespół naszych pracowników Działu Księgowości i Kadr.

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie oraz ewidencja operacji gospodarczych,
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald,
  • Weryfikacja rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • Prowadzenie rozliczeń pracowniczych w tym delegacji i zaliczek na koszty,
  • Rozliczanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie pozostałych rozrachunków w tym: karty firmowe, pożyczki, itp.
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunków z budżetem (VAT, PIT, CIT, podatek od nieruchomości),
  • Ewidencja i rozliczanie umów leasingowych,
  • Rozliczanie gospodarki magazynowej,
  • Prowadzenie i uzgadnianie ewidencji środków trwałych wraz z kontrolą kont księgowych,
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów przyszłych okresów,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane Finanse i Rachunkowość) lub w trakcie studiów,
  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych, przepisów ustawy o rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość obsługi programu finansowo - księgowego RAKS,
  • Dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, skrupulatność,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu  powierzonych zadań,
  • Umiejętnośc współpracy w zespole,
  • Dynamiczność w działaniu,
  • Mile widziana możliwość podjęcia pracy w bliskim terminie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Doskonałą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FHFC Sp. z o.o. Sp. k.  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest FHFC Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy