Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

4KOMO firmie

  • Zamkowa 4
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

4KOM

Zamkowa 4

Pabianice

Jesteśmy jednym z większych sklepów internetowych z branży akcesoriów GSM w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa firmy na pełnej księgowości i KPiR
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, w tym wprowadzanie do rejestrów VAT
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenie Średnie lub Wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Doświadczenia w pełnej księgowości w zakresie prowadzenia rozrachunków
  • Biegła znajomość programu Comarch ERP Optima
  • Dobrej znajomości narzędzi MS Office - w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole
  • Dowolna dopuszczalna prawem forma umowy (oferujemy współprace w oparciu o Twoją działalność gospodarczą, ale także umowę o pracę i zlecenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne