Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy – pełna księgowość

DP Synergia

6 0009 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółek w systemie ERP OPTIMA

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • zarządzanie i kontrola rozrachunków

  • przygotowywanie i sprawdzanie danych do deklaracji

  • kontakt z klientami biura

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (preferowane osoby z doświadczeniem w biurze rachunkowym)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat godz. 8-16

  • pracę w prężnej kancelarii podatkowej w międzynarodowym środowisku, z użyciem najnowocześniejszych narzędzi

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze, z wieloma udogodnieniami dla pracowników

  • benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

DP Synergia

Biuro Rachunkowe DP Synergia wyróżnia wysoki poziom specjalizacji w obsłudze zachodnioeuropejskich klientów korporacyjnych, profesjonalizm i standaryzacja procesów. Dla naszych klientów jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie, natomiast dla naszych pracowników stanowimy przyjazne miejsce pracy, do którego chce się codziennie przychodzić.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu kilkunastu pasjonatów rachunkowości i wykorzystać swoje kompetencje czerpiąc z tego adekwatne korzyści finansowe to aplikuj na stanowisko: Księgowa/Księgowy – pełna księgowość.

Przewiń do profilu firmy