Księgowa/Księgowy

  • Piastów, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Multidekor, wiodąca firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie najbardziej prestiżowych dekoracji świątecznych. Rozświetlamy i dekorujemy obiekty w Polsce (twórcy iluminacji świątecznej Warszawy) i na świecie: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji czy we Francji, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kazachstanie.

    KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

    Miejsce pracy: Piastów, Warszawa
    Numer referencyjny: K/1-5/2019

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości;
    • Weryfikowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
    • Analiza zapisów księgowych;
    • Udział w przygotowaniu rozliczeń VAT i CIT;
    • Inne prace zlecone przez kierownika zespołu;
    • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości;
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale księgowości;
    • Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego typu Enova.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Opiekę medyczną;
    • Współpracę z profesjonalnym, zgranym zespołem.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny, klikając w przycisk Aplikuj teraz pod ogłoszeniem. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

    Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

    bottom