Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.O firmie

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Szkolna 30

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i weryfikacje dokumentów źródłowych - faktur kosztowych (w tym delegacji), sprzedażowych, wyciągów bankowych

  • Przygotowywanie i weryfikacja danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych VAT, VAT UE

  • Udział w projektach finansowych prowadzonych obecnie i w przyszłości przez organizację (zarówno lokalnie jak i centralnie),

  • Kontrola rozrachunków, uzgadnianie sald

  • Bieżące wsparcie działu księgowości, oraz komunikacja i współpraca z innymi działami firmy, podwykonawcami, dostawcami i klientami,

  • Udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału, roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości/Finansów lub Ekonomii

  • Doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem podatku VAT

  • Znajomość jezyka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację ustną i pisemną (współpraca międzynarodowa)

  • Znajomość programu Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Sumienność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość realizacji powierzonych zadań, komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

  • Zatrudnienie na okres 1,5-2 lat z możliwością przedłużenia

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Główna siedziba firmy znajduje się w Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 31 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. Oddział w Polsce znajduje się w Plewiskach pod Poznaniem.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o jest częścią grupy Coesia. COESIA to Grupa o zasięgu globalnym zrzeszająca światowe firmy z sektora innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii we Włoszech. Wyłącznym akcjonariuszem Grupy jest Isabella Seràgnoli.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Coesia są liderami w sektorach:

• Maszyn automatycznych i materiałów opakowaniowych

• Rozwiązań dla procesów przemysłowych

• Mechanizmów precyzyjnych

Klienci grupy Coesia to wiodące firmy między innymi z branży farmaceutycznej, lotniczej, rajdów samochodowych i motoryzacji, produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych oraz elektroniki.

Przewiń do profilu firmy