Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

SHINBO CO., LTD sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

6 99812 000 brutto / mies.
  • Kuźnicka 1
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SHINBO CO., LTD sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE

Kuźnicka 1

Police

Firma Shinbo Co., Ltd. została założona w 1972 roku w Korei Południowej, przez ostatnie 40 lat rozwijała się poprzez budowę infrastruktury elektrycznej wraz z rozwojem koreańskiej gospodarki na całym świecie.

Shinbo Co., LTD Spółka z o. o. Oddział w Polsce poszukuje obecnie rzetelnej osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy do pracy w Policach na terenie Grupa Azoty, przy największym projekcie w Europie pod jedną z wiodących światowych firm elektrycznych, do dbania o rozliczenia finansowe i podatkowe firmy, względem Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy klientów, dostawców i kontrahentów.

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie raportów i analiz w zakresie prowadzonej księgowości finansowej
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i roku

​​​​​​Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawidłowe i terminowe przygotowanie powierzonych zestawień/deklaracji/raportów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

​​​​​Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do omówienia indywidualnego na rozmowie
  • Interesującą pracę w globalnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

Ogłoszenie archiwalne