Księgowa / Księgowy

Soltex Sp. z o.o. CUW Sp. k.O firmie

Soltex Sp. z o.o. CUW Sp. k.

Kopanina 34

Poznań

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek, która sukcesywnie powiększa zakres działalności. Działamy w wielu zróżnicowanych branżach, m. in. nieruchomości, hotelarskiej, gastronomicznej, e-commerce, deweloperskiej, handlu chemikaliami, marketingu sieciowego. Wśród naszych marek znajdziesz m.in.: Holiday Park & Resort, firmy grupy Everest Development, Chemia S.A., Platforma B2B czy Space Holding.

Prężnie rozwijająca się grupa spółek z polskim kapitałem poszukuje osoby z kilkuletnim doświadczeniem w księgowości do pracy w strukturach Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu na stanowisku:

Zadania na tym stanowisku:

  • Prowadzenie księgowości spółek z grupy zgodnie z przepisami prawa
  • Terminowe i bezbłędne ujmowanie operacji w księgach prowadzonych spółek, wyjaśnianie niezgodności na kontach
  • Terminowe i bezbłędne przygotowywanie deklaracji podatkowych i innych danych wymaganych prawem do urzędów skarbowych, GUS i innych instytucji
  • Terminowa realizacja płatności
  • Przygotowywanie sprawozdań na koniec każdego miesiąca (podatkowych) i kwartalnych (klient wewnętrzny, banki itp.), przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i dokumentów z tym związanych
  • Czynny udział w badaniu sprawozdań finansowych oraz w powierzonych projektach
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Raportowanie do Kierownika Działu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu: finanse i rachunkowość)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów finansowych, księgowych i podatkowych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na systemach COMARCH lub Symfonia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, nastawienie na cel
  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej oraz współpracy z innymi działami / podmiotami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącego częścią grupy kapitałowej skupiającej ok. 40 podmiotów
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku, w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku
  • Elastyczność względem formy współpracy (zależnie od preferencji kandydata)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy