Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Bilans Kancelaria Doradcy Podatkowego Agata Śmidowicz-PuziakO firmie

5 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy pełnej obsłudze ksiąg rachunkowych

  • kontrola merytoryczna dokumentacji oraz ich ewidencja księgowa

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • naliczanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS

  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, INTRASTAT i inne)

  • bieżąca sprawozdawczość GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie w księgowości

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • zaangażowanie, sumienność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • znajomość programu COMARCH OPTIMA i Płatnik

To oferujemy

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • warsztaty i spotkania integracyjne, szkolenia z rozwoju osobistego

  • praca w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego - różnorodność klientów

  • codzienna nauka w atmosferze wsparcia i dzielenia się wiedzą

  • wsparcie zespołu i team lidera, otwarta i szczera komunikacja

  • firma o 30-letnim stażu na rynku

  • firma rodzinna

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • lokalizacja blisko centrum Poznania, dogodny dojazd komunikacją miejską (autobus, pociąg)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • masaż biurowy

Dodatkowe informacje

Pracujemy na: COMARCH ERP OPTIMA, Płatnik