Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

J&P Group Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Przelot 76, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

J&P Group Sp. z o.o. Sp.K.

Przelot 76

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rzetelna obsługa naszych Klientów, których potrzeby są dla nas priorytetowe,

  • wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych,

  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych,

  • analiza rozrachunków, przygotowywanie płatności,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT, JPK

  • bieżąca sprawozdawczość finansowa dla US i GUS,

  • przygotowanie podatkowego i bilansowego zamknięcia roku wraz ze sporządzaniem sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • NAJWAŻNIESZE jest byś lubiła/lubił siebie, to co robisz oraz ludzi, z którymi i dla których pracujesz,

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie praca w biurze rachunkowym),

  • wykształcenie kierunkowe o profilu rachunkowym lub księgowym,

  • znajomość programu Excel,

  • dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, ZUS),

  • odpowiedzialność (cenimy osoby, które przyjdą i powiedzą, że coś się nie udało, wtedy naprawienie błędów jest szybsze, a nauka, jak zrobić to następnym razem lepiej - łatwiejsza),

  • UŚMIECH i pozytywne nastawienie – dla Nas nie ma problemów, są wyzwania.

To oferujemy

  • stanowisko Księgowej/Księgowego w Dziale Pełnej Księgowości,

  • czerpanie i dzielenie się wiedzą w zespole specjalistów,

  • podnoszenie kwalifikacji i dalszy rozwój,

  • różnorodne i urozmaicone zadania ustalane z Twoim przełożonym,

  • stabilną i długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery,

  • wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności,

  • wiosną i latem pracę na świeżym powietrzu w firmowym ogrodzie z pyszną kawą i ciastkami.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Będąc w liceum marzyliśmy o firmie, która pomaga przedsiębiorstwom w prowadzeniu działalności. Chcieliśmy zająć się prowadzeniem księgowości i doradzaniem, by nasi klienci spokojnie prowadzili swój biznes. Marzenie to realizujemy z sukcesami od 16 lat, obecnie w ponad 40-osobowym zespole. By dalej się rozwijać, realizować wizje klientów, pracowników i założycieli, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy