Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Dealer BMW Olszowiec

  • Ostrowska 330, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się wprowadzaniem dokumentów księgowych do systemu (faktury zakupu, wyciągi bankowe etc.)

  • Będziesz prowadzić RMK oraz zajmować się składaniem deklaracji VAT-26

  • Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za weryfikację poprawności wprowadzonych dokumentów oraz uzgodnienie danych pomiędzy modułem handlowych a księgowym

  • Będziesz uzgadniać salda kont księgowych, magazyny, rozrachunki, banki

  • Zajmiesz się rozliczaniem sprzedaży detalicznej

  • Weźmiesz aktywny udział w czynnościach zamknięcia miesiąca/roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością

  • Inicjatywa we wdrażaniu zmian i usprawnień w działaniu oraz wsparcie dla innych działów dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, z naciskiem na skrupulatność i terminowość

  • Znajomość narzędzi biznesowych, takich jak Comarch OPTIMA

To oferujemy

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania Twoich zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia

  • Możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – zostaniesz wdrożony(-a) w nowe obowiązki i będziesz regularnie brać udział w szkoleniach rozwojowych

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy