Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz uzgadnianie wszelkich rozbieżności,

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych i magazynowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości,

  • Weryfikacja rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu ekonomicznym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel oraz znajomość obsługi systemu SAP,

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację (kontakt telefoniczny i mailowy z niemieckim udziałowcem, czy zagranicznymi kontrahentami),

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, dobra organizacja pracy, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy