Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

INLAND AUDIT - sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg – pełna księgowość, (księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych)
  • Ewidencja środków trwałych
  • Komunikacja z klientem w celu uzyskania informacji lub otrzymania dokumentów
  • Uzgadnianie sald kont księgowych oraz analiza rozrachunków
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych- CIT, VAT, PIT
  • Prowadzenie ksiąg ze wsparciem przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgi
  • Znajomość zasad rozliczania transakcji unijnych
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, podatku od towarów i usług
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze pełnej księgowości
  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
  • Kulturę organizacji opartą na zaufaniu, otwartości i współpracy
  • Dobrą atmosferę: pomocny zespół i kierownictwo
  • Praca w pełnym wymiarze czas pracy w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku

INLAND AUDIT - sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu rachunkowości oraz kadr i płac. Stawiamy na partnerskie relacje, wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy naszym klientom jeszcze więcej.

Obecnie do naszego działu poszukujemy ambitnej osoby zainteresowanej pogłębianiem swojej wiedzy w obszarze księgowości i podatków na stanowisko Księgowego, która będzie obsługiwała grupę kapitałową.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Księgowa / Księgowy, Poznań