Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Kompania Piwowarska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie oraz weryfikacja prawidłowości transakcji księgowych w obszarze zakupów i ich zgodności z procedurami wewnętrznymi spółki oraz UoR

  • przeprowadzanie transakcji księgowych w obszarze majątku obrotowego spółki

  • współpraca z innymi komórkami w celu prawidłowego ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach

  • uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi

  • aktywny udział w poszukiwaniu optymalizacji istniejących i planowanych procesów

  • udział w projektach międzydziałowych w celu zabezpieczenia poprawności aspektów finansowo - księgowych

  • sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne

  • doświadczenie w dziale księgowości

  • bardzo dobra znajomością MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • dokładność, sumienność i rzetelność

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemu SAP i BI

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę na okres 18 miesięcy

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w międzynarodowym zespole

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • niezbędne narzędzia pracy oraz szeroki pakiet benefitów m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), deputat piwny i wiele innych korzyści).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Przewiń do profilu firmy