Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Metalowa 5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Metalowa 5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Ewidencja i księgowanie operacji gospodarczych dotyczących środków trwałych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie kont księgi głównej

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowaniu faktur kosztowych i środków trwałych

  • Wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego CIT, VAT

  • Znajomość ustawy o rachunkowości

  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i włożonej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach branżowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Jesteśmy największym wydawnictwem rolniczym w Polsce. Działamy na polskim rynku od 1993 roku. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie i lojalność czytelników oraz reklamodawców.

Dzięki wysokiej jakości czasopismom, rzetelnym artykułom, a także otwartości na partnerski dialog, nieustannie dążymy do tego, aby sprostać wymaganiom i potrzebom jednej z najważniejszych grup społecznych, jaką są rolnicy. Doradzamy polskim gospodarstwom rolnym, jak rozwinąć się w nowoczesne firmy rodzinne. Jesteśmy ekspertem w łączeniu potrzeb naszych czytelników z ofertą firm, które z nami współpracują.

Wiemy, że mamy realny wpływ na rozwój rolnictwa oraz polskiej wsi, dlatego tak ważne jest dla nas zaufanie, jakim od ponad 25 lat darzą nas klienci.