Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Collegium Da Vinci

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów księgowych (faktury sprzedaży, faktury zakupu, rozliczanie delegacji)

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • Analiza i uzgadnianie sald kont księgowych

  • Rozliczanie i monitoring należności oraz zobowiązań, windykacja należności

  • Wsparcie przy zamykaniu okresów sprawozdawczych i sporządzaniu sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów w ramach obowiązków na stanowisku pracy

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w księgowości

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość i finanse, ekonomiczne lub pokrewne)

  • Znajomość programu księgowego Enova będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość aplikacji Microsoft Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność w działaniu, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze ½ etatu

  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowe dni wolne

  • zajęcia sportowe w naszym Centrum Sportu

Collegium Da Vinci to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Wielkopolsce. Od 25 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. W CDV wierzymy, że ciekawość jest najpotężniejszą cechą ludzką, która popycha ludzi do ciągłego rozwoju, a nauka wynikająca z ciekawości trwa przez całe życie.

Przewiń do profilu firmy