Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Sherwin Williams

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Monitorowanie i kontrola spływu należności

  • Monitorowanie poprawności faktur i innych dokumentów

  • Weryfikacja oraz ewidencja dokumentów księgowych

  • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych oraz zagranicznych

  • Uzgadnianie sald księgowych

  • Prowadzenie rozliczeń należności i zobowiązań

  • Ewidencja środków trwałych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • Umiejętności posługiwania się pakietem Office, w szczególności programem Excel

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość Navision lub PC Biznes lub Oracle

To oferujemy

  • Opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wczasów, żłobków, kolonii

  • Umowę o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ludzi z pasją

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

We believe there’s not one path to success, we believe in careers that grow with you. Whoever you are or wherever you come from in the world, there’s a place for you at Sherwin-Williams. We provide you with the opportunity to explore your curiosity and drive us forward. We’ll give you the space to share your strengths and we want you to show us what you can do. You can innovate, grow and discover in a place where you can thrive and Let Your Colors Show!

WHY WORK WITH US

Sherwin-Williams is the largest paints and coatings company in the world. With $18 billion in sales, more than 4,100 stores, and 140 manufacturing and distribution centers worldwide. Our 60,000 employees across the globe are diverse, innovative and passionate. With a variety of rewarding and challenging opportunities, Sherwin-Williams is a great place to launch and grow a career. Find yours and join us today.

Przewiń do profilu firmy