Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 31.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KT-24 sp. z o.o.

    www.kt-24.eu

    Poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Lokalizacja: Śrem

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ewidencji podatkowych
    • uzgadnianie wynagrodzeń pracowniczych,
    • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych oraz raportów statystycznych,
    • przygotowywanie raportów i sprawozdań,
    • kontakty z urzędami skarbowymi i pomoc w przypadku przeprowadzania kontroli podatkowych.

    WYMAGANE KOMPETENCJE

    • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
    • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
    • odpowiedzialność za wykonaną pracę
    • skrupulatność
    • entuzjazm w działaniu
    • chęć poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji
    • poszukujemy osób z minimum 3 letnim doświadczeniem

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz wyników pracy
    • dobrą organizację czasu pracy
    • szkolenia zawodowe

    Osoby zainteresowane prosimy przesłanie elektronicznie CV Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o umieszczenie w C.V. następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr 133, poz. 883)