Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

SAT Sp. z o.o.O firmie

  • Grochowska 27, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SAT Sp. z o.o.

Grochowska 27

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz współpracować bezpośrednio z Koordynatorem Działu Księgowości i Dyrektorem Finansowym firmy;

  • Zajmiesz się wprowadzaniem dokumentów księgowych do systemu (faktury zakupu, wyciągi bankowe etc.);

  • Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za weryfikację poprawności wprowadzonych dokumentów;

  • Będziesz uzgadniać salda kont księgowych, magazyny, rozrachunki, banki;

  • Zajmiesz się rozliczaniem sprzedaży detalicznej;

  • Weźmiesz aktywny udział w czynnościach zamknięcia miesiąca/roku;

  • Przygotujesz raporty i zestawienia na potrzeby bieżącej działalności firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością,

  • znajomość narzędzi biznesowych, takich jak Comarch CDN XL, hurtownie danych, platformy komunikacyjne;

  • inicjatywa we wdrażaniu zmian i usprawnień w działaniu oraz wsparcie dla innych działów dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, z naciskiem na skrupulatność i terminowość;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stanowisko w firmie, która dynamicznie się rozwija i która da Ci możliwość, by rozwijać się wraz z nią

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania Twoich zadań;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia;

  • możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – zostaniesz wdrożony(-a) w nowe obowiązki i będziesz regularnie brać udział w szkoleniach rozwojowych;

  • rabaty pracownicze na produkty dostępne w sportofino.com;

  • swobodną atmosferę – wszyscy w firmie mówimy sobie po imieniu;

  • profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji, z naciskiem na szacunek i partnerskie relacje.

Firma SAT Sp. z o.o., od 30 lat zajmuje się dystrybucją marek sportowych z segmentu premium, a ponad dekadę temu stworzył multibrand: S’portfoino czyli sieć salonów stacjonarnych oraz sklep e-commerce (sportofino.com). W codziennej działalności łączy rodzinne tradycje z nieustannym spoglądaniem w przyszłość i szukaniem innowacji, dzięki czemu obecnie w jego portfolio znajduje się ponad 100 marek, którymi zajmuje się liczący ponad 130 osób zespół.

Przewiń do profilu firmy

Idealna Kandydatka lub Kandydat do naszego zespołu musi, tak jak my, cenić sobie to, co łączy biznes ze sportem: sprawność i dynamikę działania, sięganie po zwycięstwo, entuzjazm dla nowych technologii oraz prężną pracę zespołową. Aktywność fizyczna to dla nas nie tylko obszar rynku, na którym działamy – to także jeden z ważnych elementów filozofii naszej firmy, dlatego cieszyć nas będzie jeśli podzielasz z nami zamiłowanie do niej.

Wierzysz raczej w długi niż w krótki dystans i masz duszę długodystansowca, ale bystry umysł sprintera? „Szybciej, wyżej, mocniej” to Twoje życiowe motto i wierzysz w regułę fair play w każdym obszarze życia? Aplikuj i przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś najlepszym Kandydatem lub Kandydatką na stanowisko naszego Księgowego lub Księgowej. Czekamy na Twoje CV! Lubimy je czytać w języku polskim, choć nieobcy jest nam też język angielski. Dlatego jeśli chcesz się nam pochwalić swoim CV w języku angielskim, dołącz je jako drugie.