Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Vistra PolandO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Vistra Poland

27 Grudnia 3

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • Zdrowie pracowników jest dla nas ważne – otrzymasz możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dbamy o zdrowy tryb życia i aktywność sportową – otrzymasz możliwość dofinansowania do karty Multisport
  • Jeżeli tak jak my cenisz sobie work-life balance, to zapewne ucieszy Cię, że umożliwiamy elastyczne godziny pracy i tryb pracy hybrydowej
  • Ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Otrzymasz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Ponieważ chcemy wspierać Twój rozwój, umożliwimy Ci dołączenie na bezpłatne lekcje z języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą działającą globalnie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój rozwój zawodowy, zapewnimy szkolenia wewnętrzne, a także dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych, a także jasną ścieżka kariery Vistra
  • Mając na uwadze Twoją wygodę oraz oszczędność czasu, nasze nowoczesne biuro jest zlokalizowane w centrum miasta
  • Jesteśmy świadomi ekologicznie: adoptujemy pszczoły, zachęcamy pracowników do przyjeżdżania rowerem (mamy rowerowy parking!), a nasz budynek jest eco-friendly

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • nowoczesne biuro
  • dofinansowanie do szkoleń
  • szkolenia wewnętrzne
  • bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki, polski)
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • owocowe poniedziałki
  • inicjatywy CSR

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w ponad 80 biurach na całym świecie pracuje blisko 5 000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Księgowa / Księgowy, 27 Grudnia 3, Stare Miasto, Poznań