Księgowa/księgowy

ERLI S.A.

ERLI S.A.

Świętego Michała 43

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rachunkowości spółki w formie pełnej księgowości oraz uczestniczenie w rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych;

  • Kontrola dokumentów, faktur pod względem rachunkowym formalnym zgodnie z UoR i pozostałymi aktami prawnymi;

  • Księgowanie, dekretowanie i rozliczanie faktur sprzedaży i faktur zakupu od dostawców oraz innych dokumentów księgowych, przygotowywanie płatności i przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych i innych rozliczeń płatności;

  • Rozliczanie należności i zobowiązań wynikających z przepisów wewnętrznych np. delegacje, zaliczki itp.;

  • Prowadzenie rejestrów m.in. ewidencji środków trwałych oraz gospodarki magazynowej;

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami;

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych do US zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Współpraca w zakresie rozliczania projektów badawczo-rozwojowych;

  • Przygotowywanie informacji, zestawień i raportów dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, preferowane wykształcenie wyższe o profilu, ekonomia, finanse;

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej/go;

  • Bardzo dobra obsługa MS Office;

  • Wiedza oraz doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych oraz statystycznych i prowadzeniu środków trwałych;

  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze księgowej projektów badawczo-rozwojowych;

  • Znajomość programu Symfonia (FK).

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce,

  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!

  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);

  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu.

  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;

  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy siebie nawzajem -każdy punkt widzenia jest ważny!

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

ERLI S.A.

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy