Oferta pracy

Księgowa/ Księgowy

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie dokumentów księgowych.

  • Księgowanie faktur zakupowych materiałowych i kosztowych

  • Rozliczanie podróży służbowych.

  • Weryfikacja i kontrola pozostałych wydatków pracowniczych.

  • Potwierdzanie sald z dostawcami.

  • Księgowanie wyciągów bankowych wychodzących

  • Zachowanie prawidłowego obiegu dokumentów.

  • Sporządzanie raportów oraz zestawień.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse).

  • Znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego.

  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów.

  • Znajomość systemu SAP, szczególnie modułu FI i gospodarki magazynowej.

  • Doświadczenie w księgowaniu operacji walutowych (faktury kosztowe, wyciągi bankowe).

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności program Excel).

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację.

  • Dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność.

  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.

  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zastępstwo na okres dwóch lat, z możliwością przedłużenia umowy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Opiekę medyczną.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj”. System przekieruje Cię do ogłoszenia w języku angielskim, zamieszczonego na naszej stronie internetowej w sekcji Kariera, gdzie klikając przycisk „Apply now” wypełnisz krótki formularz oraz zamieścisz swoje CV.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kongsbergautomotive.com.