Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poprawne księgowanie dowodów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami firmy,

  • Nadzorowanie terminowości rozliczeń z kontrahentami,

  • Utrzymywanie dokumentacji finansowej w zgodzie z przyjętymi procedurami księgowymi,

  • Terminowe tworzenie wymaganych raportów księgowych i finansowych,

  • Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych (klienci, dostawcy, itp.),

  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z US, ZUS i GUS,

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - rachunkowość, finanse, ekonomia,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Znajomość programu Symfonia Forte FK i Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność, terminowość, doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w bardzo dobrej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

TREND GLASS Sp. z o.o.

renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy