Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

INTER-PACK POLONIA sp. z o.o.O firmie

6 000–12 000
brutto / mies.
  • Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

INTER-PACK POLONIA sp. z o.o.

Biznesowa 9

Planty

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPIR klientów
  • Obliczanie i przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych
  • Udział w procesie zamykania miesiąca,
  • Zestawienie raportów, rachunku zysków i strat oraz bilansu firmy
  • Wprowadzanie danych oraz prowadzenie księgowości w systemie SAP
  • Bieżące kontakty z klientami w sprawach stosujących się księgowości
  • Przygotowywanie dokumentów księgowych do archiwizacji zgodnie z obowiązującą Instrukcją Kancelaryjną

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości (doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość / ekonomia)
  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego oraz SAP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mianowicie Excel
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki i inne)
  • Kontrola rachunkowa i formalno-prawna dokumentów
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu (ścisłe trzymanie terminów)
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • Otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 6000 – 12000 PLN Brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do szkoleń oraz bieżące wsparcie merytoryczne
  • Pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Dobrą i przyjazną atmosferę pracy

O nas

Firma Inter- Pack Polonia Sp. z o.o. została założona w 2015 r, jako oddział dystrybucji towarów Inter-Pack Ukraina TOV oraz towarów produkowanych przez grupę firm „UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS). Grupa “UGPS” specjalizuje się w produkcji opakowań, papaieru i tektury, tektury falistej, palet oraz różnych akcesoriów do opakowań z tektury. Od tego czasu firma Inter-Pack Polonia Sp. z o.o. z sukcesem rozwija się na rynku opakowań, kątowników tulei tekturowych w Polsce oraz UE.

Na chwile obecną nasza firma ciągłe się rozwija oraz będzie prowadziła działalność produkcyjną.

Dla tego poszykujemy wykształconej osoby, dobrego specjalista oraz fajnego człowieka, nastawianego na rozwój i żądającego poznać czegoś nowego, na stanowisko księgowego.

Księgowa / Księgowy, Biznesowa 9, Planty, Radom