Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • ewidencja księgowa dokumentów zakupowych i sprzedażowych
    • uzgadnianie inwentaryzacji
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • działanie zgodnie z wymogami przepisów polskiego prawa oraz wymogami audytów wewnętrznych przeprowadzanych w spółce
    • rozliczanie i uzgadnianie kont

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (5 lat)
    • znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
    • znajomość programu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie wybranym kandydatom. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

    Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.