Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.

  • Katowicka 128, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Katowicka 128

Rzgów

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• dekretację, księgowanie w obszarze kosztów: zakupy krajowe i zagraniczne, rozliczenia różnic kursowych, rozliczenia międzyokresowe,

• dekretację, księgowanie w obszarze rozrachunków: przelewy bankowe złotówkowe i walutowe, rozrachunki z odbiorcami i dostawcami krajowymi i zagranicznymi, rozliczenia z pracownikami, kompensaty, rozliczenia delegacji krajowych i zagranicznych, potwierdzenia sald,

• dekretację, księgowanie w obszarach aktywów trwałych: inwestycje, zakupy, sprzedaż, likwidacja, amortyzacja, kartoteka,

• sporządzanie sprawozdań GUS, NBP,

• przygotowanie i rozliczanie inwentaryzacji aktywów trwałych i obrotowych,

• bieżącą kontrolę rachunkową i podatkową kont analitycznych bilansowych oraz wynikowych, eliminację błędów i pomyłek,

• współpracę w ramach wewnętrznej i międzynarodowej struktury organizacyjnej firmy w celu przekazywania danych, zapewnienia kompletności dokumentów.

Nasze wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej w dziale księgowości - min. 3-4 lata,

• wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, ekonomii lub finansów,

• mile widziane dodatkowe kursy / certyfikaty związane z księgowością,

• bardzo dobra obsługa narzędzi Office

• mile widziana znajomość oprogramowania księgowego SAP,

• znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego, w szczególności VAT, CIT,

• bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

• umiejętności analityczne i zdolność pracy pod presją czasu,

• doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, uczciwość,

• procesowe podejście do rachunkowości,

• umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów,

  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia),

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • świadczenia socjalne: pakiet medyczny, pakiet sportowy, pakiet obiadowy, ubezpieczenie grupowe, bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne,

Jesteśmy dynamiczną i ciągle rozwijającą się międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej, specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych.

Kerakoll powstał w 1968 roku w Sassuolo we Włoszech, w sercu najważniejszego dla światowej ceramiki regionu, z inicjatywy Romano Sghedoniego. Na rynku polskim istniejemy od roku 1998.

Dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie.

Przewiń do profilu firmy

Ważna informacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie życiorysów w J. ANGIELSKIM klikając w przycisk "Aplikuj szybko".