Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

GEALAN Polska Sp. z o.o.

  • Rudzka 31, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rudzka 31

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów zakupu, sprzedaży oraz księgowanie tych dokumentów;

  • Bieżące księgowanie wyciągów oraz uzgadnianie kont bankowych i rozrachunkowych;

  • Przygotowanie danych oraz sporządzanie deklaracji VAT-UE i JPK;

  • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych oraz zagranicznych;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP;

  • Sporządzanie deklaracji dla GUS, NBP;

  • Wsparcie w zakresie przygotowania sprawozdania finansowego oraz sprawozdawczości grupowej;

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższego, preferowany kierunek: rachunkowość lub/i prawo podatkowe;

  • znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości;

  • znajomość zagadnień VAT i CIT;

  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;

  • dobra znajomość programu Excel;

  • umiejętność organizacji pracy;

  • dokładność, staranność oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • znajomość SAP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

  • Przyjazne miejsce pracy (nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy wspólnie od lat i każdy członek zespołu jest dla nas bardzo ważny);

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwijania nauki języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Dogodny dojazd autobusem MPK z Łodzi oraz darmowe miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pakiet socjalny (program Smart Lunch -dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dofinansowanie karty Multisport)

GEALAN Polska Sp. z o.o., siostrzana spółka niemieckiego producenta profili PVC do okien i drzwi, istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w sprzedaży profili okiennych najwyższej jakości. Siedziba firmy znajduje się w Rzgowie k/Łodzi.

Przewiń do profilu firmy