Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/ Księgowy

  • Rzgów, łódzkie
  • Specjalista
  • 31.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MIASTO MODY PTAK to nowoczesne kompleksy handlowe o łącznej powierzchniponad 200 000 m2 skupiające ponad 2500 rodzimych i zagranicznych firm, głównie producentów branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej.

    www.ptakfashioncity.com
    top
    MIEJSCE PRACY: Rzgów

    Zadania:

    Twoja rola będzie polegała na pracy w strukturach finansowo – księgowych. W ramach wykonywanych zadań będziesz odpowiadał/a m.in. za:

    • prowadzenie księgowej ewidencji operacji gospodarczych,
    • weryfikację dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, dekretowanie  księgowanie,
    • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych,
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
    • przygotowywanie zestawień i analiz danych z systemu księgowego,
    • przygotowywanie danych do  rocznych sprawozdań finansowych, raportów wewnętrznych, kasowych i innych.

    Zapraszamy Ciebie do udziału w rekrutacji, jeżeli:

    • posiadasz co najmniej 2 – letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych,
    • preferowane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość),
    • posiadasz dobrą znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych,
    • pracowałaś/eś na Symfonia FK,
    • posiadasz znakomicie rozwinięte zdolności interpersonalne i lubisz pracę zespołową, jesteś rzetelny, dokładny i odpowiedzialny.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • benefity: możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki u partnerów firmy,
    • dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    DLACZEGO MY?

    Bonusy

    Co poniedziałek witamin dostarczają świeże polskie jabłka. Raz w tygodniu chętne osoby szlifują angielski, konwersując pod okiem wykwalifikowanego lektora.
    W okresie wiosenno-letnim integrujemy się, co roku inaczej, ale zawsze aktywnie!

    Kultura organizacyjna

    Nie jesteśmy korporacją.
    Nie znajdziesz u nas managerów niższego, wyższego i pośredniego szczebla. Większość zespołów wprawdzie ma lidera, jednak jako grupy specjalistów wszyscy mają okazję współpracować z zarządem.

    Rozwój

    Nie szufladkujemy i nie ograniczamy. Możesz rozpocząć karierę jako sprzedawca, ale nic nie stoi na przeszkodzi abyś w przyszłości rozwinął się w marketingu. Potrafimy docenić zaangażowanie i chęć rozwoju kompetencji.

    Dzielimy się wiedzą

    Nasze zespoły tworzą ludzie z bardzo różnorodnym doświadczeniem. Wierzymy, że otwarte podejście do dzielenia się wiedzą i pomysłami podnosi kompetencje i jakość pracy naszych zespołów.

    Godziny pracy

    Pracujemy w godzinach 8:30-16:30. Idealna pora na chwilę odpoczynku i ładowanie baterii to 13:00. Swoją półgodzinną przerwę możesz spędzić wedle własnego uznania: korzystając z atrakcji lunch roomu, robiąc zakupy w Ptak Outlet lub stołując się w pobliskich restauracjach.

    Poznaj
    MIASTO
    MODY
    PTAK
    top

    Administratorem danych jest Ptak S.A. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Żeromskiego 6. Dane  będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

    Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.