Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

  • Lipowa 10, Sękowo (pow. szamotulski)
    Sękowo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lipowa 10

Sękowo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • księgowanie faktur zakupowych (WNT, kosztowe, importowe),

  • rozliczanie kont dot. zakupów komponentów do produkcji,

  • kalkulacje: wyroby gotowe (zmiany cen komponentów),

  • sprawozdania do GUS: C-01, C-05E, C-05I, R-10, R-10S,

  • zestawienia dotyczące zużycia komponentów do produkcji oraz średnich cen zakupu,

  • pomoc przy bieżących pracach działu księgowego,

  • współpraca z pracownikami innych działów,

  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów,

  • inne prace zlecone przez głównego księgowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • biegła znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego w zakresie niezbędnym do wykonywanych zadań,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania SAP,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego z zakresu księgowości

  • świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Zatrudniamy około 200 pracowników w 3 lokalizacjach w Polsce. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pasz, premisków i produktów mlekozastępczych. Nasze roczne obroty wynoszą około 450 mln złotych.

W związku z rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko księgowej/księgowego.

Przewiń do profilu firmy