Oferta pracy

Księgowa / Ksiegowy

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa transakcji z zakresu zobowiązań lub zarządzanie kontami należności

  • Zapewnianie dokładnej kontroli kredytowej

  • Rozwiązywanie zagadnień i problemów z fakturami od dostawców oraz związanymi z nimi procesami księgowymi

  • Przetwarzanie propozycji płatności

  • Wspieranie procesu audytu finansowego

  • Regularne przeglądy kont

  • Udzielanie pomocy i informacji klientom wewnętrznym i zewnętrznym, aby wspólnie umożliwić sprawne procesowanie pracy księgowości

  • Przygotowanie korespondencji (np. listów, notatek) do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (przy możliwości pracy na pełny etat),

  • Znajomość języka angielskiego (język wiodący),

  • Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim lub francuskim (kontakt z klientami),

  • Dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Excel) – preferowana,

  • Zainteresowanie rachunkowością i chęć rozwoju w tym kierunku,

  • Znajomość procesów księgowych OtC & PtP i doświadczenie w tym obszarze będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Łatwość budowania dobrych relacji biznesowych,

  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów,

  • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na różnorodność kulturową,

  • Elastyczność, szczególnie w okresie zamknięcia miesiąca / roku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji na rynku,

  • Wysokie standard pracy w międzynarodowym środowisku i przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, m.in. systemu SAP,

  • Szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury,

  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu,

  • Elastyczny system czasu pracy,

  • Możliwość pracy hybrydowej zgodnej z wewnętrznymi regulacjami.

Timken Polska Sp. z o.o.

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Timken?

  • Doskonalenie wiedzy i wdrażanie innowacji od ponad wieku

  • Kultura najwyższej jakości i wydajności

  • Globalne, zróżnicowane środowisko

  • Produkty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju

  • Zobowiązanie do wspierania lokalnych społeczności