Księgowa / Księgowy / Specjalista ds. Kadr i Płac

DwaPlusJeden Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś księgowym z doświadczeniem i zapałem do rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.

Jeśli chcesz pracować zdalnie, rozwijając własne biuro rachunkowe, własną firmę.

Mamy dla Ciebie propozycję...

Dołącz do naszego Programu Partnerskiego 2+1

• Pomożemy zwiększyć portfel klientów – to my zajmiemy się sprzedażą i marketingiem.

• Udostępnimy nasze programy księgowe i inne potrzebne do pracy zdalnej aplikacje.

• Przeszkolimy z naszych programów i procedur

• Zapewnimy pomoc koordynatora – zarówno merytoryczną jak i techniczną.

Jedyne co musisz zrobić to wykazać się wiedzą, umiejętnościami i zapałem do pracy!

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych i zaangażowanych.

  • Aktualnie chcielibyśmy podjąć współpracę z księgowymi pracującymi na pełnych księgach handlowych oraz specjalistami ds. kadr i płac.

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP Optima,

  • języka angielskiego - poziom umożliwiający obsługę klientów