Księgowa/Księgowy - Specjalistka/Specjalista ds. księgowości

Grant ThorntonO firmie

5 000–9 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości, która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej naszych Klientów, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a także wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku (prace bilansowe). Dodatkowo będziesz odpowiadał(a) za dbałość o poprawność i terminowość realizowanych zadań, które wynikają z umowy o usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz bezpośredni kontakt z Klientami. W przypadku posiadania wyższych kompetencji istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku Starszego Specjalisty.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze rachunkowości - warunek konieczny, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy (VAT, CIT, podatek u źródła)
  • samodzielność w przygotowywaniu sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów - m.in. Multisport, bony na zakupy)
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • elastyczny czas pracy, system rozliczania nadgodzin
  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)
  • rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca w biurze oraz home office)
  • przyjazna atmosfera pracy
  • praca w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z podmiotami z różnych branż i krajów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Księgowa/Księgowy - Specjalistka/Specjalista ds. księgowości, Katowice