Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Żytnia 1
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.

Żytnia 1

Środa Śląska

Saatbau Polska Sp. z o.o., należąca do austriackiej grupy Saatbau Linz, jest wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży nasion roślin rolniczych w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko :

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur, raportów kasowych, wyciągów
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Kontrolowanie rozrachunków i terminowości rozliczeń
  • Prowadzenie Kasy Spółki  zgodnie z obowiązującymi
    przepisami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość)
  • B.dobra znajomości obsługi MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości
  • Sumienności i odpowiedzialności
  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Komunikatywności, zaangażowania, samodzielności w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w jednej z największych firm nasiennych w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy