Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Ksiegowy

Zakład Przemysłu Gumowego STARGUM Jan StankiewiczO firmie

Rekrutacja zdalna

Zakład Przemysłu Gumowego STARGUM Jan Stankiewicz

Cieplna 7

Stargard

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji i rozliczeń podatkowych firmy zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego.
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych.
  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych wymaganych przepisami prawa.
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby firmy.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.
  • Kontrola dokumentów księgowych.
  • Nadzór nad rozliczeniami firmy z kontrahentami.
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, banki) oraz audytorami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, regulacji ZUS oraz finansów.
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolności analityczne, dokładność i sumienność.
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Excel i Word.
  • Znajomość obsługi programu CDN Optima mile widziana.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Przemysłu Gumowego „STARGUM” Jan Stankiewicz z siedzibą w Stargardzie, ul. Cieplna 7, 73-110 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Przemysłu Gumowego „STARGUM” Jan Stankiewicz z siedzibą w Stargardzie, ul. Cieplna 7, 73-110 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne