Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

INTER PARTS Sp. z o.o.

  • Stawiguda (pow. olsztyński)

    Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie określonej grupy dokumentów w programie handlowym,

  • Import i wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • Wystawianie faktur i korekt sprzedaży,

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych,

  • Sprawdzanie określonej grupy dokumentów pod kątem poprawności ujęcia w rejestrach VAT,

  • Sporządzanie zestawień dziennych i miesięcznych w programie handlowym związanych ze sprzedażą i ich uzgadnianie z programem księgowym,

  • Uzgadnianie rozrachunków wybranej grupy klientów,

  • Pomoc w formalno – rachunkowej kontroli dokumentów księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie księgowe,

  • Obsługa komputera i programów komputerowych (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel, programów księgowych),

  • Doświadczenie (praca, praktyki lub staże w dziale księgowości),

  • Dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność, staranność, terminowość, kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole – wśród profesjonalistów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia.

Firma Inter Parts Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży samochodowych, motocyklowych części zamiennych oraz akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. Od pierwszych lat istnienia ważnym elementem funkcjonowania biznesu była bliska współpraca z klientem.

Przewiń do profilu firmy