Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

WOOD GLASS TEAM SP. Z O.O.

  • Strzelno

    Strzelno, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych,

  • bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,

  • wprowadzenie danych do systemu księgowego,

  • księgowanie dokumentów zakupowych za towary i usługi, dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych,

  • uzgodnienia sald z kontrahentami: dostawcami i odbiorcami,

  • pomoc w przestrzeganiu procedur księgowych i przepisów,

  • przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonych i zarządu,

  • sprawdzanie rejestrów VAT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość itp)

  • dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel

  • rozwinięte umiejętności analityczne,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętne ustalanie priorytetów działań,

  • znajomość zasad rachunkowości,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmie produkcyjnej,

  • znajomość programu księgowego enova365 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przeszkolenie na stanowisku pracy,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.

Producent szyb zespolonych zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelno/Kujawsko-pomorskie

Przewiń do profilu firmy