Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

FISKALIA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
5 0005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Armii Krajowej 55, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Armii Krajowej 55

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja oraz uzgadnianie sald kont księgowych, rozrachunków, rejestrów

  • Terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Pozostałe prace wspierające pracę biura rachunkowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- finanse, rachunkowość. minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – możliwość przyuczenia

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Umiejętność zdobywania wiedzy w tym zakresie

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Systematyczność.

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy

  • Możliwość samorealizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Fiskalia powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy oczekują kompleksowej obsługi w zakresie księgowości i kadr. Obecnie wiele firm zajmujących się outsourcingiem korzysta z uniwersalnych rozwiązań i nowoczesnej metodyki pracy. Jednak odpowiednie zaplecze biurowe to nie wszystko. Istotne jest przede wszystkim zaangażowanie w interes klienta, a także realizacja jego potrzeb w sposób indywidualny.