Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

SONEL S.A.

SONEL S.A.

Stanisława Wokulskiego 11

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów,

  • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, w tym konsolidacja sprawozdań,

  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

Nasze wymagania

  • ukończyłaś/eś studia wyższe – najlepiej o specjalizacji rachunkowość spółek lub controlling finansowy,

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

  • znasz księgowość bilansową,

  • umiesz rozliczać podatek VAT,

  • biegle posługujesz się Excelem,

  • oczekujesz rozwoju zawodowego,

  • jesteś otwarty na wdrażanie zmian ,

  • umiesz pracować pod presją czasu,

  • cechuje cię umiejętność analitycznego myślenia i rzetelność,

  • jesteś osobą komunikatywną.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w innowacyjnej firmie, w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju (chętnie dzielimy się wiedzą, wysyłamy na szkolenia zewnętrzne),

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia,

  • możliwość awansu,

  • pakiet indywidualnej opieki medycznej,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • cykliczne imprezy branżowo-integracyjne,

  • kulturę niekorporacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy