Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa - Księgowy

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świdnica

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe,
    • doświadczenie zawodowe w księgowości – będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów,
    • bardzo dobra organizacja pracy (skrupulatność, dokładność, rzetelność, systematyczność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków),
    • dyspozycyjność,

    Kluczowe obowiązki na stanowisku:

    • przygotowywanie, weryfikowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów;
    • uzgadnianie i rozliczanie kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych;
    • współpraca z audytem wewnętrznym (SOX).

    Oferta obejmuje:

    • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
    • duże możliwości  rozwoju w obrębie jednej firmy;
    • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę;
    • udział w szkoleniach i kursach.

    Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności i odpowiedzialności.

    SPOSÓB ZŁOŻENIA SWOJEGO PODANIA O PRACĘ:

    prosimy przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji pod podany adres firmy z dopiskiem „ OFERTA PRACY”.

    Firma Wagony Świdnica sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Adres siedziby firmy:

    Wagony Świdnica sp. z o.o.
    ul. Strzelińska 35
    58-100 Świdnica

    Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia  29.08.1997r o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883” z późniejszymi zmianami.