Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

TOMHOLDO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

TOMHOLD

Dobropole 4

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • dbanie o prawidłowość operacji księgowych i finansowych
  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowo-magazynowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym
  • sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia etc.)
  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT i CIT
  • praktyczna umiejętność obsługi programów ERP oraz MS EXCEL, (znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem)
  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

Tomhold to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dobropole 4. Specjalizujemy się w sprzedaży e-commerce.

Nasze witryny to: meblecom.pl lazienka.shop patiomeble.eu

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Księgowa / Księgowy, Dobropole 4, Szczecin