Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

TOMHOLDO firmie

  • Dobropole 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

TOMHOLD

Dobropole 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • dbanie o prawidłowość operacji księgowych i finansowych

  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowo-magazynowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej

  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym

  • sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej

  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw

  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia etc.)

  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości

  • wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT i CIT

  • praktyczna umiejętność obsługi programów ERP oraz MS EXCEL, (znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem)

  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

TOMHOLD

Tomhold to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dobropole 4. Specjalizujemy się w sprzedaży e-commerce.

Nasze witryny to: meblecom.pl lazienka.shop patiomeble.eu

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy