Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/ Księgowy

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur dokumentujących zakup towaru oraz usług (zakup kraj, nabycie wewnątrzunijne, import towarów i usług)

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz dokumentów kasowych

  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Nadzorowanie rozrachunków z kontrahentami (dostawcami i odbiorcami)

  • Raportowanie do GUS, NBP

  • Obowiązki/zadania będą wprowadzane stopniowo

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości min. 2 lata

  • Znajomość prawa podatkowego i bilansowego

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Obsługa Microsoft Office

  • Łatwość uczenia się

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i terminowość

  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

  • Zwracanie uwagi na szczegóły

To oferujemy

  • Umowa na czas określony do 28 lutego 2023r.

  • Praca od poniedziałku do piątku (8.00-16.00)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Przeszkolenie/wdrożenie do nowych obowiązków

  • Program szkoleń

  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover

  • Pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie gdzie wszyscy się szanują i chętnie współpracują

  • Bezpłatny dowóz do Stobna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.

Survitec Fire Solutions Poland Sp z.o.o. należy do grupy kapitałowej Survitec Group Ltd. Jesteśmy największym dostawcą produktów oraz usług bezpieczeństwa w branży morskiej, lądowej, obronnej i lotniczej. Survitec zatrudnia 3000 pracowników w 100 krajach świata, posiada około 500 stacji serwisowych obsługujących ponad 2000 portów oraz 7 lokalizacji przemysłowych.

Jeśli wyznajesz takie wartości jak: współpraca, szacunek, uczciwość to aplikuj do nas.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim do dnia 28.05.2021 za pomocą przycisku aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert.