Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom" w Szczecinie

Juliana Ursyna Niemcewicza 26

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca ewidencja, analiza obrotów i uzgadnianie sald kont oraz ich potwierdzenie na dzień bilansowy.

  • Ewidencja księgowa oraz ewidencja na potrzeby rozliczenia podatku od towarów i usług faktur zapłaconych gotówką lub kartą płatniczą, oraz przelewem.

  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych.

  • Ewidencja kosztów dot. podatku od nieruchomości.

  • Ewidencja kosztów związanych z opłatą za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłatami z tytułu wieczystego użytkowania gruntu oraz związanych z opłatą przekształceniową.

  • Obsługa programów będących w użytkowaniu Działu Finansowo – Księgowego.

  • Kontrola pod względem rachunkowym faktur zakupu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/rachunkowość/finanse).

  • Co najmniej 3-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku księgowej/księgowego.

  • Ugruntowana wiedza z zakresu księgowości.

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) i Ustawy o Rachunkowości.

  • Wiedza w zakresie obiegu dokumentów.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word).

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów z obszaru księgowości połączona z bardzo dobrą organizacją pracy.

  • Mile widziana znajomość zagadnień spółdzielczości mieszkaniowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Pisemne oferty (CV, list motywacyjny) prosimy składać poprzez przycisk Aplikuj do dnia 09.08.2022 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.